Garanti Şartları

Garanti Şartları:

MİNİ LUNAPARKTAN ALINAN YENİ ÜRÜNLERİN TAMAMI GARANTİ KAPSAMINDA’DIR.

GARANTİYE UYMAYAN SÖZDE GARANTİ VEREN FİRMA VE ARACILARDAN MUTLAKA UZAK DURUNUZ.

GARANTİ BELGESİ HER ÜRÜN İÇİN AYRI AYRI DÜZENLENEREK VERİLİR.

Garantili ürünler de garanti süresi 2 yıldır.

Garanti kısmına giren kısımlar elektronik ve mekanik aksamlardır.

Garanti kapsamında yapılan müdahaleler de değişen parça ve işçilik bedeli ücreti alınmaz.

Garanti ürünün Mini Lunapark tan çıktığı gün fatura kesim tarihi itibariyle başlar ve 2 yıl süre ile geçerlidir.

Nakliye, kargo, ambar  veya taşımadan kaynaklı oluşan kazalardan kırılma veya yanlış taşıma kırılma çizilme gibi sorunlar garanti kısmına girmez ve ücretli olarak onarılır.

Bu gibi durumlarda taşıyıcı nakliye ambar veya kargo firmasından ürününüze teslim alırken teslim aldım formunu imzalamadan önce ürünü açarak kontrol ederek yapmanızı tavsiye ederiz.

Abalajı açık kırık bir şey tespit ettiğinizde mutlaka gerekli raporu tutturarak oluşan zararın tahsilatını talep etme hakkınız vardır.  Bu tip durumlar Mini Lunapark sorumluluğunda ve garantisinde değildir.

Garanti süresinin bitmesi halinde ürünlerin Merkez servis departmanına getirilmesi ile yol ve servis ücreti alınmaz.

Müşteriye önceden bildirilinen parça değişim maliyetleri müşterinin ödeme yapması gerekli parça değiştirilip onarılarak müşteriye en hızlı şekilde teslim edilir.

Garanti süresi içinde oluşan arıza ve bozukluklar ve üretim hatalarından kaynaklı arızalarda ürünler ücretsiz olarak Mini Lunapark Merkez servis departmanında onarılır.

Yerinde servis istenmesi durumunda, Avrupa yakası için 150 TL Anadolu yakası için 200 TL şehirlerarası servis ihtiyacında yol+250 TL olarak ücretlendirilir.

Bu tip durumlar da arızalı parça garanti kapsamında ise ücretsiz değiştirilir.

Arızalı olan ürün Mini Lunapark Servis Departmanına müşteri tarafından getirilirse hiçbir servis ve yol parası ücreti alınmadan arızası tespit edilerek ücretsiz giderilir.

Ürünlere Mini Lunapark dışında veya bilgi dahili dışında yapılan bilinçsiz müdahalerde ürünler garanti kapsamı dışında değerlendirilir.

Bozuk para okuyucalar (coin selector-jeton kanalı) garanti kapsamına girmez.(bu tip ürünler kullanıma bağlı olarak arızalandığı veya bozulduğu için tüm dünyadaki otomatlarda garantisi verilememektedir.

Arızalı olan parça ya da makinenin, Mini Lunapark merkez servisine ulaştırılması ile onarım hizmeti garanti kapsamına giren hallerde ücretsiz ve en hızlı şekilde yapılır.

Aksi hallerde masrafı önceden müşteriye bildirilir, müşterinin tamir bakım ödemesini yaptığı gün ürünün tamirine başlanır yerli üretim ürünlerde azami 7 iş gününde ürünün arızası giderilerek müşterinin teslim alması yada kargo nakliye ile belirtilen adrese sevkiyatı yapılır.

Nakliye ve kargo ücretleri gönderim ve alım ücret bedelleri hiçbir şekilde Mini Lunapark tarafından karşılanmaz

Elektronik otomat makinelerinde deişim ve iade yapılamaz. Değişim ve takas hakkı yalnız Mini Lunapark ‘ın uygun bulduğu durumlarda geçerlidir.

Satılan ürünlerde iade ve deişim yapılmaz.
Garanti Kapsamı Dışındaki Unsurlar:

Mini Lunapark tarafından verilen garanti, ürünlerin amaçları dışında kullanılması veya nakliye esnasında doğacak sorunlardan ve benzeri kullanım hatalarından kaynaklanan arızaları kapsamaz.

Doğal afetler, su teması, nakliye ve taşıma sırasında oluşan arızalar,yalnış kullanım, yalnış kurulum, indirme, boşaltma, taşıma,Voltaj düşüklüğü veya fazlalığı, topraksız priz kullanılması, hatalı elektrik tesisatlarından meydana gelen hasar ve arızalar GARANTİ DIŞI’dır.

 

22-06-2016 tarihinden itibaren Teknik Servis hizmetlerini Oyun Park Servis firması sağlamaktadır.

Arıza servis destek hattı: +90 505 367 73 47

+90 505 367 73 47

Fatih KARAMAN

 

oyunparkservis@gmail.com